Friendly multimedia designer

Jsme Friendly, kreativní reklamní agentura se sídlem v Praze-Karlíně, a právě teď hledáme šikovnou multimedia designerku nebo designera.

Náplň práce

  • Tvorba kreativních grafických návrhů pro reklamní kampaně v prostředí online i offline
  • Tvorba videí pro sociální sítě
  • Focení produktů
  • Vymýšlení nápadů k novým kampaním v rámci interních brainstormingů

Co požadujeme

  • Perfektní znalost práce v aplikacích Adobe (Ps, Ai, Id, Xd)
  • Schopnost tvořit videa – animace, střih, postprodukce (Ae, Pr)
  • Znalost práce ve 3D výhodou (např. C4D, Blender)
  • Spolehlivost, samostatné uvažování, pečlivost
  • Zájem o digitální technologie a sociální sítě
  • Nadhled a smysl pro humor : )

Pro jaké značky pracujeme

Fidorka, Milka, Relax, Tiger, Vanish, Żubrówka, Google, Veselá kráva, Vodafone a další.

O jaký typ úvazku jde

  • Plný, popř. částečný úvazek
  • Možnost občasné práce z domova

A naše nabídka

  • Zajímavá, kreativní práce ve „friendly“ kolektivu
  • Odpovídající odměna
  • Další benefity

Tvůj motivační dopis a životopis posílej na jobs@friendlymail.cz. Těšíme se!